Новини

Львівська ОДА

Рахункова палата визнала, що Львівська ОДА не вміє розпоряджатися державними коштами

Рахункова палата визнала, що Львівська ОДА не вміє розпоряджатися державними коштами

Рахункова палата визнала, що Львівська ОДА не вміє розпоряджатися державними коштами

Вівторок, 2 жовтня 2012, 15:47

Державні адміністрації Львівської, Рівненської і Тернопільської областей не забезпечили належного управління та ефективного використання майже 33 млн. грн. субвенції, виділеної у 2011 році з державного бюджету на реалізацію пріоритетів розвитку цих регіонів.

 

Про це сказано у повідомленні прес-служби Рахункової палати за результатами аудиту.

Колегія Рахункової палати констатувала, що надана субвенція не стала стимулом, зокрема, до розбудови і модернізації транспортної інфраструктури, розвитку високопродуктивного агропромислового виробництва, туристичного та курортно-рекреаційного комплексу, які визначені як пріоритетні напрями для зазначених областей у Державній стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року.

Частина коштів субвенції надходила до обласних бюджетів із запізненням, у другій половині грудня 2011 року, головні розпорядники перераховували кошти відповідним нижчим інстанціям несвоєчасно, співфінансування робіт з місцевих бюджетів було неповним. Наприклад, у Львівській області 15 об'єктів (із визначених переліком 22-х) недоотримали з місцевих бюджетів 1,8 млн. гривень. Усе це створило ризики недофінансування і невиконання запланованих обсягів робіт у визначені терміни.

Внаслідок зазначених прорахунків із 17 пускових об'єктів 2011 року станом на 31.12.2011 завершено і введено в експлуатацію лише п`ять (один у Львівській та чотири у Рівненській області).

У Львівській області не закінчено будівництва та реконструкції офтальмологічного відділення лікарні позалегеневого туберкульозу (м. Львів), акушерського корпусу в м. Миколаєві, другої черги школи в м. Городок, загальноосвітніх шкіл у селах Голубиця і Шнирів Бродівського району.

Водночас протягом 2011 року не використано і повернено до державного бюджету 10 млн. грн., і це при тому, що місцеві бюджети наприкінці 2011 року заборгували підрядним організаціям 4,1 млн. гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.