Новини

Культура

Найкращі баристи України приїхали до Львова на кавовий фестиваль

Найкращі баристи України приїхали до Львова на кавовий фестиваль

Варіанти.net

Найкращі баристи України приїхали до Львова на кавовий фестиваль

П'ятниця, 20 квітня 2012, 17:05

Сьогодні у Львові розпочався Український кавовий фестиваль, у рамках якого відбудуться чотири чемпіонати: VIII Український Чемпіонат Бариста, IV Український Чемпіонат Каптестерів, IV Український Чемпіонат Латте-арт та IV Український Чемпіонат Кава та Алкоголь.

Цей захід у нашому місті проводиться вперше, раніше ці змагання відбувалися у Києві. Всі учасники прибули в місто кілька днів тому, щоб пройти ряд майстер-класів та семінарів від провідних спеціалістів цієї справи.

Визначати найкращих у кожному з чемпіонатів будуть професійні судді, як з України так і з-за кордону, зокрема і зі Львова.

Загалом на фестиваль запрошено 22 суддів. Одного учасника одразу судитиме 7 суддів, які визначатимуть не лише смак, а й техніку приготування кави.

Переможці кожного чемпіонату отримають путівку на світові чемпіонати. За словами організатора українського кавового фестивалю Сергія Дорохова, українські баристи на всесвітніх змаганням перемагали навіть італіців, з 60 учасників потрапили в 20 найкращих.

Відвідати цей фестиваль можуть і звичайні кавомани, оскільки захід відкритий для всіх. Змагання триватимуть у конференц-залі готелю «Дністер» до неділі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.