Новини

ВРУ

Верховна Рада ухвалила Кодекс цивільного захисту України

Верховна Рада ухвалила Кодекс цивільного захисту України

oda.cv.ua

Верховна Рада ухвалила Кодекс цивільного захисту України

Середа, 3 жовтня 2012, 13:20

Вчора, 2 жовтня, Верховна Рада ухвалила Кодекс цивільного захисту України, за прийняття якого проголосували 258 депутатів.

 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуації.

Прийнятий Кодекс передбачає визнання такими, що втратили чинність, 7 законів України: «Про правові засади цивільного захисту», «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру», «Про пожежну безпеку», «Про аварійно-рятувальні служби», «Про війська Цивільної оборони України», «Про Цивільну оборону України», «Про загальну структуру і чисельність військ Цивільної оборони».

У Кодексі повністю скасовується процедура отримання дозволів органів пожежної безпеки на початок робіт, встановлюється виключно судовий порядок зупинення роботи суб'єктів господарювання і лише за наявності порушень, що створюють загрозу життю або здоров'ю людей.

«Реалізація документа усуне суперечності та дублювання законодавства, розмежує повноваження і функції центральних і місцевих органів виконавчої влади, суб'єктів господарювання, визначить у єдиному законодавчому акті засади державної політики у сфері цивільного захисту», – зазначено у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.