Новини

Охорона здоров'я

Понад 70 порушень виявлені у Жовківській лікарні під час перевірки

Понад 70 порушень виявлені у Жовківській лікарні під час перевірки

bpart.kiev.ua

Понад 70 порушень виявлені у Жовківській лікарні під час перевірки

Середа, 3 жовтня 2012, 19:17

Комісія тер управління Держгірпромнагляду Львівщини виявила 76 різних порушень під час перевірки Жовківської центральної районної лікарні та її структурних підрозділів.

 

Про це повідомляє прес-служба теруправління Держгірпромнагляду у Львівській області.

У лікарні виявлений ряд порушень: не отриманий дозвіл Держгірпромнагляду на зберігання та спорожнення балонів з медичним киснем, не подана декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки на виконання ремонтних та інших робіт, що виконуються на висоті, не проведена оцінка технічного стану автоклавів, які вичерпали паспортний ресурс роботи.

Також порушуються вимоги безпеки під час експлуатації електро- та газового господарства, автотранспорту. Крім того, у лікарні відсутній кабінет з охороні праці.

«Всього під час перевірки Жовківської ЦРЛ та її структурних підрозділів комісією виявлені 76 порушень, зупинено експлуатацію десяти одиниць обладнання, притягнуті до адміністративної відповідальності 8 посадових осіб, в тому числі й керівник. Проблемними питаннями для Жовківської ЦРЛ залишаються недостатнє державне фінансування лікарні, застаріла матеріально-технічна база лікарень, ФАПів та сільських лікарських амбулаторій», – зазначено у повідомленні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.