Новини

Політика

Садовий і Павлюк посперечались через оцінку роботи виконавчих органів

Садовий і Павлюк посперечались через оцінку роботи виконавчих органів

Варіанти.net

Садовий і Павлюк посперечались через оцінку роботи виконавчих органів

П'ятниця, 20 квітня 2012, 17:50

Між міським головою Львова Андрієм Садовим та секретарем Львівської міськради Василем Павлюком сьогодні, 20 квітня, під час засідання виконкому виникла суперечка щодо оцінки річної роботи виконавчих органів міської ради.

У ході голосування Василь Павлюк не погодився, що річна робота департаменту містобудування заслуговує «задовільну» оцінку.
«Я вважаю, що цей департамент працює якісно і багато, тому не можна їхню роботу оцінювати «задовільно». Андрію Івановичу, чому Ви роботу вашого управління оцінюють «добре», а цього «задовільно»?» - звернувся до мера секретар міськради.

У свою чергу Андрій Садовий поставив на голосування пропозицію Павлюка оцінити роботу департаменту містобудування на оцінку «добре», але «за» - був лише один Павлюк.

Подібна ситуація виникла, коли оцінювали роботу управління капітального будівництва. Перший заступник міського голови Олег Синютка запропонував оцінити «задовільно», з чим не погодився Василь Павлюк.

«Я не розумію, як роботу департаменту фінансової політики і капітального будівництва можна оцінювати «задовільно». В них велике навантаження і вони справляються з своєю роботою нормально. Чому інші департаменти, які «нічорта» не роблять ми оцінюємо краще?» - зазначив Павлюк.

На що Андрій Садовий відповів: «Значить, якщо добре працюють, то після оцінки «задовільно» будуть працювати ще краще».

Зазначимо, що сьогодні на виконкомі оцінили роботу 23 виконавчих органів. Всі, окрім 5, які оцінили на «задовільно» (Сихівська районна адміністрація, департаменти дитлового господарства, містобудування, фінансової політики, капітального будівництва, муніципальної дружини), отримали оцінку «добре».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.