Новини

Економіка

Учасники блокади Грибовицького сміттєзвалища побоюються, що їх розгонять силою

Учасники блокади Грибовицького сміттєзвалища побоюються, що їх розгонять силою

lh3.ggpht.com

Учасники блокади Грибовицького сміттєзвалища побоюються, що їх розгонять силою

Субота, 21 квітня 2012, 14:35

Сьогодні минає четверта доба з початку протесаної акції підприємців сіл Малехова і Грибович поблизу Грибовицького сміттєзвалища.

Блокада сміттєзвалища продовжується, - розповів «Варіантам» голова ЛМО ГО «Наступ» Андрій Костишин.

Разом з тим серед учасників акції почали розповсюджуватися чутки, що, можливо, сьогодні правоохоронні органи здійснять спробу силою прорвати блокаду сміттєзвалища.

«Ми не знаємо звідки взялася така інформація, адже не було ніяких судів чи інших рішень з цього приводу, отака готуємося до того, що, можливо, сьогодні ввечері , як кажуть, ОМОН спробує розіграти учасників акції», - розповів Костишин.

Нагадаємо, 18 квітня вранці підприємці з Малехова та Грибовичів заблокували дорогу на Грибовицьке сміттєзвалище на знак протесту проти демонтажу на площі Липневій у Львові ринку, на якому вони працюють.

Учасники акції зустрілися з головою Львівської ОДА Михайлом Костюком, однак залишилися не вдоволеними відповідями представника влади. Адже їм було запропоновано лише декілька тимчасових місць на інших ринках Львова, а терміни відкриття нового ринку не названі.

5 квітня працівники спецпідрозділу «Беркут» демонтували торгівельний майданчик на пл. Липневій у Львові.

У лютому 2012 року в міській раді повідомили про те, що стихійний ринок на вулиці Липневій збираються демонтувати.

У 2009 році, для того, щоб ліквідувати стихійну торгівлю сільськогосподарською продукцією на вулицях Городоцькій, А. Горської, Ю. Федьковича, М.Сар'яна, Героїв УПА, Львівська міська рада прийняла рішення, яким дозволено встановити тимчасові торгівельні ряди на пл. Липневій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.