Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Проспект Свободи

Проспект Свободи

Четвер, 9 серпня 2018, 16:39

На центральних площах Львова зріжуть чотири всихаючих дерева

Два дерева проспекті Свободи, два - на площі Міцкевича.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила начальниця відділу урбаністики комунального підприємства "Інститут просторового розвитку" Олександра Сладкова.

Вона пояснила, що зараз триває ремонт покриття на частині площі Міцкевича, у планах зберегти пішохідну частину площі на майбутні 40 років. Дерева у мощенні в таких випадках бажано замінювати, оскільки під час ремонту пошкоджується коріння і коли дерева є в значному віці й поганому стані це призведе до ще скорішого погіршення стану дерев.

"А заміна стане дуже важкою і коштовною в зв‘язку з потребою демонтажу пня і коріння. Так ми зробили на Дорошенка замінивши всі липи у поганому стані, проте покращивши умови для липи в хороших умовах. Наслідки відсутності такого втручання ми титанічною працею виправляли біля театру Заньковецької. Прошу не переживати, дерева будуть висаджені нові і якісні після ремонту в жовтні. Щодо сорту ще думаємо, можливо тюльпанові дерева. Зрізаються 4 каштани і клен. Зберігаються дуб, два клени і каштан, що перебувають в кращому або хорошому стані," – запевнила Сладкова.

У коментарі Варіантам начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Ігор Савка підтвердив цю інформацію і уточнив, що зріжують два дерева, які поряд з пам'ятником Тарасові Шевченку, і два – на площі Міцкевича (у лунках, поблизу фонтану).

Додамо, що завершити ремонтні роботи на проспекті Свободи і площі Міцкевича планують до листопада.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.