Новини

Вибори 2012

Олег Баран підтримав Меморандум щодо вимог малого та середнього бізнесу

Олег Баран підтримав Меморандум щодо вимог малого та середнього бізнесу

nbuv.gov.ua

Олег Баран підтримав Меморандум щодо вимог малого та середнього бізнесу

П'ятниця, 5 жовтня 2012, 09:37

Депутат Львівської обласної ради, засновник ТзОВ «Барком», кандидат у народні депутати України у 117 виборчому окрузі Олег Баран підтримав та підписав Меморандум «5 вимог малого та середнього бізнесу до політиків і влади», який розробили місцеві бізнес-асоціації, об’єднання роботодавців та профспілок.

 

Про це повідомляє прес-служба кандидата у народні депутати.

 

Серед вимог, які вказані у Меморандумі, йдеться і про зниження ЄСВ до 15-18% з одночасним перерозподілом податкового навантаження між підприємством і співробітником, дієву державну політику і програму протидії корупції, мінімізація видів, кількості і частоти перевірок та іншого адміністративного втручання в діяльність підприємств малого та середнього бізнесу, спрощення процедур і вимог для малого та середнього бізнесу, доступність фінансових ресурсів для малого та середнього бізнесу (ставка кредитування для МСБ на рівні до 8-10% річних у гривні).

«Що таке проблеми малого та середнього бізнесу – я знаю особисто, адже сам маю власну справу. Тож ці вимоги підтримую цілком і повністю. Щоб малий та середній бізнес успішно розвивався та не був у тіні, Україні потрібно зменшити повноваження контролюючих органів та спростити податкове навантаження. Я про це неодноразово говорив і стоятиму саме на цих позиціях», – наголосив Олег Баран.

Меморандум з вимогами від малого та середнього бізнесу скерували, зокрема, до кандидатів у народні депутати. Аби ті, у випадку обрання до Верховної Ради, працювали у напрямку їх реалізації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.