Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Олеський замок

Вівторок, 14 серпня 2018, 17:50

Флора і фауна Бущини повстала супроти іга Возняка

Олеський замок

Керівник Буського дочірнього лісогосподарського підприємства "Галсільліс" і голова Олеської селищної ради спростували заяву директора Львівської галереї мистецтв Тараса Возняка.

Про це повідомляє Буський медіапортал. 

У коментарі виданню директор Буського дочірнього лісогосподарського підприємства "Галсільліс" Ігор Гаркот розповів, що саме планує будувати організація поряд з Олеським замком:

"В Олеську ми плануємо побудувати дерев'яні приміщення, оформлені під старовинний стиль. Там буде наш офіс, стоянка для службових автомобілів, теплиці і розсадники, в яких ми вирощуватимемо лісоматеріал для озеленення населених пунктів. Також ми зведемо піднавіси для зберігання рослин у горщиках, поставимо кілька верстатів, за допомогою яких можна буде робити горщики для висадки дерев. Ми не збираємось шкодити Олеському замку. Те, що поширює Тарас Возняк – брехня. Він у фотошопі "склепав" лячне зображення із нафтоперобним заводом перед Олеським замком" – зазначив він.

Голова Олеської селищної ради Анатолій Триндюк стверджує, що не знав про те, що ця ділянка перебуває у межах охоронної зони.

"У нас немає даних про те, що земля, яку ми виділили комунальному підприємству є в охоронній зоні: жодних документів про це нам не давали. Із Львівської галереї мистецтв до нас ніхто не звертався, хоча землю ми виділили ще у лютому. На громадські слухання з приводу будівництва цього підприємства із Галереї теж ніхто не прибув. Натомість, не сказавши ні слова, Возняк на всю Україну облив нашу громаду брудом" – наголосив Триндюк.

Анатолій Триндюк також ще додав, що Тарасу Возняку варто було б навести порядок у самому Олеському замку, оскільки туристи постійно скаржаться на відсутність інфраструктури.

Нагадаємо, наприкінці липня генеральний директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького Тарас Возняк заявив, що біля Олеського замку планують побудувати лісопильний завод. Також він припустив корупційну складову в рішенні Олеської сільради.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.