Новини

Культура

кіноцентр Довженка

кіноцентр Довженка

Вівторок, 28 серпня 2018, 17:191016

Садовий профінансував мистецький центр Супутник і кінотеатр Довженка

Всі кошти скерують як внески до статутних капіталів комунальних підприємств.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №426 від 23 серпня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова кошти для ЛКП "Культурно-мистецький центр ім. О. Довженка" і ЛКП "Культурно-мистецький центр "Супутник".

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова управлінню культури департаменту розвитку – в сумі 743 860,28 грн", – йдеться у документі.

Кошти передбачені як внески до статутного капіталу ЛКП "Культурно-мистецький центр ім. О. Довженка" – 100 000 грн та ЛКП "Культурно-мистецький центр "Супутник" – 7 612,92 грн, а також для фінансування таких робіт:

- придбання музичних інструментів для шкіл мистецтв – 494 000 грн;

- придбання експонатів для поповнення музейного фонду Меморіального музею тоталітарних режимів "Територія Терору" – 25 000 грн;

- придбання книг для поповнення бібліотечних фондів бібліотек-філій – 22 900 грн;

- для оплати авансу капітального ремонту Львівської державної музичної школи №8 на вул. Б. Антоненка-Давидовича, 11 – 94 347,36 грн.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, у квітні ЛКП "Культурно-мистецький центр "Супутник" отримав 5,9 тис грн від міськради, а у серпні – 500 тис грн і ще 500 тис грн.

У квітні СБУ запідозpила керівника "Супутника" і його заступника у хабарництві, і затримали. Згодом їх обох взяли  на поруки львівські народні депутати.

А до статутного капіталу ЛКП "Культурно-освітній центр ім. О. Довженка" у липні направили 150 тис грн. Наприкінці квітня на посаду директора цього закладу призначили Марту Іванишин, а сам конкурс оголосили у березні цього року.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.