Новини

Економіка

Колишній львів'янин купив за готівку 1 млн. квадратних футів будівлі на Манхеттені

Колишній львів'янин купив за готівку 1 млн. квадратних футів будівлі на Манхеттені

www.myworldshots.com

Колишній львів'янин купив за готівку 1 млн. квадратних футів будівлі на Манхеттені

Понеділок, 23 квітня 2012, 09:17

Минулого тижня магнат Алекс Ровт (Alex Rovt), придбав контрольний пакет акцій на 14 Уолл-стріт 1 000 000 квадратних футів офісної будівлі навпроти Нью-йоркської фондової біржі в Нижньому Манхеттені. 

«Я оглянув кілька офісних будівель, для того щоб купити їх, але я був настільки успішним, що виявився в змозі купити все і без кредиту», - сказав 59-річний пан Ровт. Він виділив до $ 300 млн і ще $ 400 млн, щоб додатково придбати житлову і комерційну нерухомість у Манхеттені.

Пан Ровт виходець з України, зараз є громадянином США і президентом компанії IBE Trade Corporation, що виробляє добрива.

Він займає 372-у сходинку в списку журналу Forbes з 400 найбагатших американців. За оцінками експертів, його статки оцінюються сумою 1,2 мільярди доларів. Від виходець зі скромної єврейської сім'ї - його батько був директором трикотажної фабрики, а мати домогосподаркою. В Америку він приїхав по робочій візі в 1984 році маючи ступінь кандидата економічних наук, який він отримав у Львівському торговому інституті. Далі він свій шлях проклав через різні робочі місця в США, в тому числі працюючи в компанії його дядьки  IBE Trade Corporation. Там він використовував його російські контакти й прагнення піднятися по кар'єрних сходах, зрештою узяв під свій контроль бізнес.

Магнат володіє 23 готелями по всьому місту. 

Джерело: uainfo.censor.net.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.