Новини

Соціум

молитовний дім ХВЄ у Львові

молитовний дім ХВЄ у Львові

П'ятниця, 31 серпня 2018, 13:24447

Садовий дозволив євангелістам збудувати молитовний будинок у Франківському районі

Львівська міськрада затвердила будівництво молитовного будинку церкви ХВЄ на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я. Підстригача.

Сьогодні виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво релігійною громадою "Віфесда" християн віри євангельської Франківського району Львова молитовного будинку церкви ХВЄ, котельні та допоміжної будівлі на вул. Трускавецькій – вул. Академіка Я. Підстригача.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Молитовний дім зведуть на земельній ділянці, площею 0,3985 га, що є у комунальній власності і призначена для будівництва і обслуговування будівель громадських та релігійних організацій. Категорія земель – землі житлової та громадської забудови, а вид використання – будівництво та обслуговування багатоповерхових житлових будинків.

Функціональне призначення ділянок – зона Г-4 – зона культурних, спортивних та релігійних установ відповідно до зонінгу Франківського району.

Як йдеться у проекті рішення, висота молитовного будинку церкви ХВЄ не повинна перевищувати 22 метрів. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки становить 35%.

Нагадаємо, у Сихові розташована найбільша серед сучасних протестантських споруд Львова Будівля дому молитви Християн Віри Євангельської "Голгофа".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.