Новини

Соціум

суд

суд

dniprograd.org

П'ятниця, 31 серпня 2018, 15:28471

Львівського суддю Карбовника звинуватили в співпраці з поліцією

Ігор Карбовник судить справу представника ВР у Конституційному Суді України, який скоїв ДТП.

Про це повідомляє судово-юридична газета "Суд Інфо".

1 липня на розгляд Миколаївського районного суду Львівської області надійшли матеріали про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів чи іншого майна), і після автоматизованого розподілу справу було передано в провадження судді Ігоря Карбовник.

Судове засідання призначили на 23 липня, але в зв'язку з неявкою правопорушника, який, виходячи з даних протоколу, є співробітником Верховної Ради, слухання справи перенесли на 10 вересня.

Пізніше, 31 липня, він направив до суду скаргу, в якій вказав, що суддя Карбовник "грубо порушив права особи, щодо якої складено протокол про ДТП з призначенням справи до розгляду всупереч вимогам ст.276 КпАП" і намагається "формально юридично розглянути непідвідомчістю справа". Аналогічна скарга надійшла і до Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

Відповідь скаржник просив відправити йому по електронній пошті, адресу якої зареєстрований в домені gov.ua, тим самим, на думку Карбовника, підкресливши свій особливий статус.

На цьому співробітник ВРУ не зупинився і на наступний день, 1 серпня, заявив відвід судді.

"У даній заяві він звинувачує мене в "свідомому протиправне діяння, яке підтверджується напрямком повістки про виклик не в той суд, який повинен розглядати справу про ДТП", а також в "свідомих діях, узгоджених між суб'єктом подання протоколу для судового розгляду і суддею, який відкрив провадження і призначив слухання справи з явним умислом свідомого ставлення до наслідків прямого або опосередкованого інтересу в результаті розгляду цієї справи". Таким чином, з метою уникнути відповідальності за вчинене адміністративне правопорушення, у разі встановлення його провини, громадянин звинуватив мене в професійну некомпетентність, безвідповідальність і наявності у мене інтересу щодо результату розгляду справи, а також в наявності попередньої змови з представниками правоохоронних органів", – наголошується в повідомленні Ігора Карбовника до Вищої ради правосуддя.

Крім того, з тексту повідомлення випливає, що особа, яка вчинила ДТП, "має звання "заслужений юрист України", входить до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді і є постійним представником Верховної Ради при Конституційному Суді України".

Згідно з офіційними даними, цю посаду обіймає Анатолій Селіванов.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.