Новини

Кабмін

Кабмін дозволить роботодавцям не платити студентам під час стажування

Кабмін дозволить роботодавцям не платити студентам під час стажування

lh6.googleusercontent.com

Кабмін дозволить роботодавцям не платити студентам під час стажування

Понеділок, 23 квітня 2012, 10:34

Кабінет Міністрів України дозволить компаніям, які братимуть на стажування студентів і випускників вищих учбових закладів, не виплачувати їм зарплату. Про це заявив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Чиновник представив соціальні ініціативи Президента, і зокрема, зупинився, на стимулюванні працевлаштування випускників вищих навчальних закладів та учнів профтехучилищ.

«В даний час молодим людям складно, оскільки вони не мають ніякого стажу та досвіду. Ми передбачили три позиції, які дадуть можливість змінити ситуацію», - зауважив Тігіпко.

Тігіпко зазначив, що відтепер роботодавець може не платити заробітну плату молодій людині на період стажування.

«Нас за це починали критикувати дуже серйозно. Але ми перевірили реакцію студентів і вони кажуть, що це правильно, просять дати їм шанс. Друга позиція – у трудовій книжці в обов'язковому порядку проводиться запис про проходження студентом стажування, що буде свідчити про певний досвід роботи. І третя позиція – роботодавець може платити заробітну плату наперіод стажування, але при цьому він звільнятиметься від сплати єдиного соціального внеску », – підсумував міністр.

Джерело: Кореспондент

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.