Новини

Львівська міськрада

Влада Львова готує списки на виплату грошової допомоги до 9 травня

Влада Львова готує списки на виплату грошової допомоги до 9 травня

yak-prosto.com

Влада Львова готує списки на виплату грошової допомоги до 9 травня

Понеділок, 23 квітня 2012, 10:43

Управління соціального захисту Львівської міськради готує списки на виплату разової грошової допомоги до 9 травня. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Сума виплати буде диференційованою, залежно від категорії.

«Аналізуючи наявну інформацію, цьогоріч число одержувачів не буде принципово відмінним, адже цей вид разової допомоги проводиться для сталих категорій громадян, які передбачені державними нормативними документами. Окрім того, хочу зазначити, що сума виплати буде диференційованою, в залежності від категорії. Також слід зауважити, що як тільки з державного бюджету надійдуть кошти на цей вид допомоги, управління соціального захисту одразу розпочне її виплачувати», - заступник начальника управління соціального захисту ЛМР Наталія Кузяк.

Нагадаємо, з нагоди Дня Перемоги у 2012 року, який щорічно відзначають 9 травня, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року № 1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення», щодо виплати разової грошової допомоги до 9 травня згідно Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань», управління соціального захисту Львівської міської ради зараз формує списки львів'ян одержувачів цієї виплати.

У 2011 році таких виплат було близько 33 тис.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.