Новини

Кабмін

Українці отримають ваучери для підвищення кваліфікації

Українці отримають ваучери для підвищення кваліфікації

www.tymoshenko.ua

Українці отримають ваучери для підвищення кваліфікації

Понеділок, 23 квітня 2012, 11:05

Українці, старші за 45 років, отримуватимуть ваучери на 11,6 тис. грн. для отримання нової професії або підвищення кваліфікації. Про це повідомив міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

В Україні незабаром введуть ваучери, що містять кошти на навчання для отримання нової професії або підвищення кваліфікації.

«Багато людей з віком стають неконкурентоспроможними. У той час, як закордоном людина постійно вчиться, у нас немає ніякого навчання. Тому ми будемо надавати спеціальний ваучер людям, яким 45 і більше років, і які мають 15 років трудового стажу. Таким чином, людина отримуватиме 11630 грн. За рахунок цього ваучера він зможе отримати іншу спеціальність», - зазначив Тігіпко.

Цих коштів не вистачить на другу вищу освіту, але якщо людина вкладе кілька тисяч, то зможе навчатися у ВНЗ. Якщо ж у неї немає такого бажання, або можливості, тоді на ці кошти вона може просто підвищити свою кваліфікацію.

«Тобто ми даємо можливість людині пройти навчання і бути більш конкурентоспроможною на ринку праці», - підсумував віце-прем'єр.

Нагадаємо, що напередодні Тігіпко повідомив, що для 9 мільйонів пенсіонерів пенсії підвищать на 100 гривень. Значне збільшення виплат в цьому році отримають також інваліди та ветерани війни, сім'ї загиблих і померлих учасників війни та інші найменш захищені українці.

Джерело: Дело

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.