Новини

Львівська міськрада

Сьогодні презентують Львів у Відні

Сьогодні презентують Львів у Відні

vidomosti-ua.com

Сьогодні презентують Львів у Відні

Понеділок, 23 квітня 2012, 11:45

Сьогодні, 23 квітня, Львів презентує себе у столиці Австрії - Відні. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Вперше Львів, як місто, що прийматиме матчі чемпіонату Європи з футболу 2012 року, представить себе у Відні. Таким чином, львів'яни хочуть запросити мешканців Відня приїхати до Львова і помилуватись красою міста. Всі головні події розгортатимуться у Музейному кварталі.

У рамках заходу усім мешканцям Відня роздаватимуть міні-запрошення приїхати у Львів – листівки «Welcome to Lviv». 23 квітня у внутрішньому подвір'ї Музейного кварталу виступить вуличний театр «Воскресіння» з вогняним шоу-виставою «Глорія», а також гратиме етно-фольк гурт «Йорий Клоц».

У Бароковій залі Музейного кварталу відбудеться мультимедійна презентація Львова. Для туристичних операторів Відня заступник міського голови Василь Косів зробить презентацію головних туристичних продуктів Львова та фестивалів, керівник міського управління інвестицій Сергій Кіраль презентуватиме головні інвестиційні проекти Львова для місцевого бізнесу, а директор департаменту «Євро-2012» Олег Засадний розповість про аспекти проведення «Євро-2012» у Львові.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.