Новини

Во "Свобода"

Свободівці  у Львові пікетували СБУ

Свободівці у Львові пікетували СБУ

Свободівці у Львові пікетували СБУ

Середа, 10 жовтня 2012, 16:35

Близько 30 представників ВО «Свобода» влаштували акцію протесту під будівлею Служби безпеки України у Львові.

Протестування відбулося сьогодні, 10 жовтня. 

Свободівці висловили незгоду з незаконним, на їхню думку, затриманням представниками СБУ голови фракції ВО «Свобода» в Івано-Франківській міській раді Романа Онуфріїва.

Під стінами будівлі СБУ вони скандували гасла «Ні політичним репресіям», «Влада замовляє – СБУ саджає» та «Ганьба прислужникам регіоналів».

Як розповів депутат Львівської міської ради Любомир Мельничук, вчора правоохоронці в Івано-Франківську без жодних пояснень на кілька годин затримали Романа Онуфріїва.

За його словами, під час затримання біля міськради в Івано-Франківську зібрався натовп людей, які таким чином протестували проти незаконних дій СБУ. При цьому правоохоронці застосовували сльозогінний газ, а в натовпі кидали гроші і «невідому білу речовину».

На думку Мельничука, такі дії СБУ пов’язані з тим, що Івано-Франківська облрада відхилила протест прокурора, який стосувався визнання облрадою нелегітимності на території Івано-Франківщини мовного закону. Ще однією причиною для затримання Онуфріїва, за словами Мельничука є оприлюднення останніх соціологічних досліджень, згідно з якими ВО «Свобода» стовідсотково потрапляє до парламенту.

Він зазначив, що подібні акції сьогодні відбуваються також в Івано-Франківську та Тернополі.

Нагадаємо, прокуратура Івано-Франківської області порушила кримінальну справу за фактом отримання хабара головою департаменту архітектури та містобудування Івано-Франківського міськвиконкому Олегом Гаркотою.

За підозрою у причетності до цієї справи вчора, 9 жовтня, був затриманий голова фракції ВО «Свобода» в Івано-Франківській міській раді Роман Онуфріїв.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.