Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

оренда землі

оренда землі

Четвер, 11 жовтня 2018, 12:37

Брюховичі зазнали збитків на суму понад 7 мільйонів гривень

Чиновники підвищили орендну плату за землю тільки зараз, незважаючи на те, що відповідний документ був підписаний 4 роки тому.

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Відповідно до рішення Брюховицької селищної ради, ще у листопаді 2012 року, затверджено нову нормативну грошову оцінку земель населеного пункту. Рішення підлягало обов'язковому опублікуванню у місцевій газеті упродовж 10 днів з моменту його прийняття і підписання та могло застосовуватись з 1 січня 2014 року.

Проте, службовцями органу місцевого самоврядування це рішення офіційно оприлюднено лише 7 серпня 2018. Як наслідок, Брюховицькою селищною радою не укладено із суб'єктами господарювання додаткових угод про внесення змін до низки договорів оренди землі (в частині збільшення розміру орендної плати).

Така бездіяльність службових осіб призвела до недоотримання місцевим бюджетом коштів з орендної плати за землю на суму понад 7,7 млн грн, що вважається тяжкими наслідками.

Відтак, прокуратурою Львівської області внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування за фактом неналежного виконання особами своїх службових обов'язків, що спричинило тяжкі наслідки, тобто за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість).

Санкція статті передбачає до 5 років ув’язнення, трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, а також штраф.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.