Новини

УДАР

Громадськість виступила проти ліквідації Новороздільської міліції

Громадськість виступила проти ліквідації Новороздільської міліції

image.tsn.ua

Громадськість виступила проти ліквідації Новороздільської міліції

Понеділок, 23 квітня 2012, 12:12

Голова фракції «УДАР» у Львівській обласній раді мешканець м. Новий Розділ Іван Горон ініціюватиме звернення від облради до найвищих посадових осіб держави з вимогою не допустити закриття Новороздільського міського відділу міліції, адже при його ліквідації та приєднання до Миколаївського РВ ефективно та оперативно забезпечувати дотримання правопорядку в непростому з точки зору кримінальної ситуації в місті буде неможливо. Про це повідомила прес-служба ЛОО УДАР.

Згідно із постановою Кабінету міністрів України від 18 квітня «Про реорганізацію деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ» в місті обласного значення Новий Розділ Львівської області планується скорочення повноцінного міського відділу та приєднання його до Миколаївського РВ ГУМВСУ у Львівській області.

Новий Розділ є лідером Львівщини та цілої України по кількості резонансних злочинів: вбивств, грабежів, наркоманії тощо. Це й не дивно, адже із припиненням виробництва на ВО «Сірка» тут різко скоротилася зайнятість населення. Тому Новий Розділ є також лідером Львівщини по безробіттю та містом, в якому, згідно статистичних даних, найнижча в області заробітна платня. Місто отримало статус депресивного регіону з усіма наслідками застійного характеру. Тому цілком закономірним є той факт, що два роки тому в місті обласного значення почало функціонувати повноцінне відділення міліції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.