Новини


Польська культура
Як писати про екологію в нових медіа
Ні корупції
РІА Україна
ПАТ «ОКСІ БАНК»

УДАР

Громадськість виступила проти ліквідації Новороздільської міліції

Громадськість виступила проти ліквідації Новороздільської міліції

image.tsn.ua

Громадськість виступила проти ліквідації Новороздільської міліції

Понеділок, 23 квітня 2012, 12:12

Голова фракції «УДАР» у Львівській обласній раді мешканець м. Новий Розділ Іван Горон ініціюватиме звернення від облради до найвищих посадових осіб держави з вимогою не допустити закриття Новороздільського міського відділу міліції, адже при його ліквідації та приєднання до Миколаївського РВ ефективно та оперативно забезпечувати дотримання правопорядку в непростому з точки зору кримінальної ситуації в місті буде неможливо. Про це повідомила прес-служба ЛОО УДАР.

Згідно із постановою Кабінету міністрів України від 18 квітня «Про реорганізацію деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ» в місті обласного значення Новий Розділ Львівської області планується скорочення повноцінного міського відділу та приєднання його до Миколаївського РВ ГУМВСУ у Львівській області.

Новий Розділ є лідером Львівщини та цілої України по кількості резонансних злочинів: вбивств, грабежів, наркоманії тощо. Це й не дивно, адже із припиненням виробництва на ВО «Сірка» тут різко скоротилася зайнятість населення. Тому Новий Розділ є також лідером Львівщини по безробіттю та містом, в якому, згідно статистичних даних, найнижча в області заробітна платня. Місто отримало статус депресивного регіону з усіма наслідками застійного характеру. Тому цілком закономірним є той факт, що два роки тому в місті обласного значення почало функціонувати повноцінне відділення міліції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.