Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

котельня

котельня

Вівторок, 30 жовтня 2018, 16:23

Міськрада виділила 6 мільйонів на ЛКП "Залізничнетепленерго"

Всі кошти скерують як внески до статутного капіталу підприємства.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №587 від 29 жовтня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 6 445 000 грн як внески до статутного капіталу ЛКП "Залізничнетеплоенерго".

"Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування департаменту житлового господарства та інфраструктури за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова в сумі 33 648 283,56 грн", – йдеться у документі.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Нагадаємо, у жовтня Львівська міська рада скерувала з бюджету міста 5 млн грн як внеси до статутного капіталу ЛКП "Залізничнетеплоенерго". У серпні підприємство отримало 2 млн грн. 

Додамо, 6 червня прокуратура повідомила про підозру в службовій недбалості директору "Львівтеплоенерго" і "Залізничнетеплоенерго" Степану Пакіжу. Галицький районний суд Львова обрав йому запобіжний захід – особисте зобов'язання терміном на два місяці і відхилив клопотання народних депутатів про взяття Пакіжа на поруки.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.