Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська облрада

www.tcetoday.com

Понеділок, 23 квітня 2012, 13:36

Соціально-економічна програма Львівщини: бути чи не бути

Сьогодні, 23 квітня, у Львові обговорили майбутнє прийняття програми соціально-економічного розвитку Львівщини у 2012 році. Результати різні – одні впевнені, що програму приймуть на сесії, інші ж кажуть - ще треба обговорити.

«Ми обов’язково приймемо цей документ. Сьогодні ведеться робота над доопрацюванням, але дуже повільно. Ми хочемо щоб програма працювала комплексно», - заначив голова бюджетної комісії облради Ярослав Качмарик.

На запитання, чи приймуть програму на найближчій сесії, він конкретної відповіді не дав. «Львівщина фінансується і без цієї програми. А сесія може тривати і два-три дні»,  - зазначив Ярослав Качмарик.

Іншої думки дотримується перший заступник голови Львівської ОДА Богдан Матолич: «Іншого шляху, ніж прийняти програму в четвер, нема. Є три додатки в яких закладені конкретні кошти на об’єкти. Уже квітень, якщо ми зараз приймемо програму, то поки пройдуть усі тендери і підписання, то реальне фінансування ми отримаємо в кінці третього кварталу. Тому ми просто приречені домовитись зараз і прийняти програму»

Нагадаємо, під час останньої сесії Львівської обласної ради депутати не прийняли "за основу" Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області. "За" прийняття Програми проголосувало лише 27 обранців.

Наступна сесія Львівської облради відбудеться у четвер, 26 квітня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.