Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

www.24tv.ua

Понеділок, 2 квітня 2012, 10:51

Компанію «Західенерго»перейменували в «ДПЕК Західенерго»

28 березня акціонери ПАТ «Західенерго» на зборах прийняли рішення про перейменування c у ПАТ «ДПЕК Західенерго». Про це повідомилп прес-служба компанії.

Акціонери компанії також за підсумками роботи ПАТ «ДПЕК Західенерго» в 2011 році вирішили здійснити нарахування та виплату дивідендів в розмірі 30% чистого прибутку до 1 липня 2012 року. А також затвердили розмір річних дивідендів – 24 млн. 076,5 тис. грн. (за підсумками роботи ПАТ «Західенерго» у 2011 році).

Загальні збори припинили діяльність правління ПАТ "ДПЕК Західенерго" і утворили одноосібний виконавчий орган - генеральний директор.

DTEK Holdings BV, DTEK Holdings Limited і Олександр Позняков від НАК «Енергетична компанія України» стали новими членами наглядової ради товариства.

Також зборами акціонерів обрано новий склад ревізійної комісії товариства, до якої увійшли DTEK Investments BV, ТОВ "ДТЕК" і НАК "ЕКУ".

Загальні збори прийняли рішення про забезпечення виконання зобов'язань покупця пакета акцій ПАТ «ДПЕК Західенерго», передбачених договором купівлі-продажу акцій, укладеного DTEK Holdings Limited з Фондом державного майна України 11 січня 2012 р., в тому числі по перерахуванню до державного бюджету України дивідендів за підсумками роботи в 2011 р. При цьому держава отримає дивіденди, нараховані на придбаний у процесі приватизації пакет акцій товариства, яким володіли до його продажу НАК «Енергетична компанія України» та ФДМУ.

ДТЕК - найбільша приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України. У січні 2012 р. холдинг купив 45,1% держакцій "Західенерго" за 242 млн. дол. Компанія входить в структуру бізеса Ріната Ахметова.

ПАТ «ДПЕК Західенерго» є одним із провідних українських виробників електроенергії та тепла. Електроенергія, вироблена компанією, постачається українським споживачам та на експорт до країн Європи. До складу товариства також входять Бурштинська ТЕС, Ладижинська ТЕС та Добротвірська ТЕС а також сервісні підприємства Галременерго, Львівенерго- спецремонт, Львівенергоавтотранс, Західенергопостач.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.