Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Львівська галерея мистецтв

maps.google.com

Вівторок, 6 листопада 2018, 13:12

Львівська галерея мистецтв зменшила вартість вхідних квитків та закрила частину експозиції

Львівська галерея мистецтв

Від сьогодні і до завершення реставрації будівлі Львівської галереї мистецтв ім. Возницького тимчасово зменшується вартість квитків та закриваються частина експозиції.

Про це повідомляє Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького на своїй сторінці у Фейсбуйці.

Через реставрацію фасадів будівлі Львівської національної галереї мистецтв ім. Возницького на вул. В. Стефаника, 3 у Львові частина експозиції з боку вулиці тимчасово закривається, а вартість квитків – зменшується.

"Від 6 листопада і до завершення реставраційних робіт ми зменшуємо вартість квитків у цьому музеї. Перепрошуємо за тимчасові незручності", – йдеться у повідомленні.

Відтак, вхідний квиток коштуватиме 30 грн для дорослих і 9 грн – для дітей, а вартість екскурсійного обслуговування становитиме 90 грн для дорослих і 30 грн – для дітей.

 

Нагадаємо, у травні в Львівській національній галереї порахували ціну викрадених стародруків, яка становить  більше 63 млн грн. Зазначимо, про зникнення 95 стародруків та двох рукописів зі Львівської картинної галереї стало відомо торік на початку січня. За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження.

Також Варіанти опублікували повний перелік зниклих реліквій. Серед цінних стародруків – "Апостол" Івана Федорова, що був надрукований у Львові у 1574 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.