Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори отг

вибори отг

П'ятниця, 9 листопада 2018, 17:59

Наш край стартував на виборах в ОТГ

Партія «Наш край» братиме участь у виборах в усіх об’єднаних територіальних громадах, призначених на 23 грудня.

Про це повідомила прес-служба партії.

Відповідне рішення було ухвалено сьогодні на XIX з’їзді партії, який відбувся у Київській області.

Співвголова парті Олександр Мазурчак зазначив, що на грудневих виборах в ОТГ партія планує підтвердити попередній успішний результат.

«На всіх великих виборах в ОТГ «Наш край» був у п’ятірці лідерів. Партія має розгалужену структуру, ми представлені в усіх областях. У нас майже 4 тис. депутатів у радах всіх рівнів, понад сотня голів громад. Це — нові лідери України! Тому З’їзд партії прийняв рішення взяти участь у виборах 23 грудня у всіх областях України”, -зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, наступні вибори в ОТГ підтвердять готовність партії до великих змагань.

“У грудні ми маємо здати остаточний тест на нашу політичну зрілість. Вибори 23 грудня — наш тест на зрілість та готовність до великих змагань! Ми зобов’язані підтвердити та закріпити своє лідерство серед партійних сил. За нами вже мільйони громадян”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він переконаний, партія вже готова брати активну участь у парламентських виборах наступного року.

“Сьогодні ми маємо підбити підсумки нинішнього 2018-го року та підготуватися до наступного. Адже 2019-й — це рік викликів, це рік, коли партія “Наш край” має проявити себе у великій політичній боротьбі”, – підсумував Олескандр Мазурчак.

Нагадаємо, 

Вчора уряд визнав спроможними 52 об’єднаних територіальних громад, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і сільських, селищних, міських голів відбулися у 2017-2018 роках, а також ще 123 ОТГ, перші вибори в яких відбудуться 23 грудня 2018 року. 

Серед цих громад є 8 громад Львівщини: Меденицька, Розвадівська, Волицька, Бібрська, Зимноводівська, Лопатинська, Радехівська та Великомостівська. Із них у Бібрській, Зимноводівській, Лопатинській, Меденицькій та Радехівській 23 грудня цього року стартують перші вибори.

Нагадаємо, станом на сьогодні на Львівщині об'єдналися 40 ОТГ. Останні вибори громад на Львівщині відбулися 25 грудня 2017 року у Кам'янка-Бузькій міській ОТГ та у Мурованській ОТГ. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.