Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

прибирання міста

прибирання міста

Вівторок, 13 листопада 2018, 14:31

У зв'язку з похолоданнями комунальники Львівщини готують снігоприбиральну техніку

Снігоприбиральна техніка чергуватиме на проблемних ділянках доріг області.

Сьогодні, 13 листопада, під час апаратної наради Львівської ОДА, директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Роман Кокотайло розповів про підготовку комунальників до зими.

"У зв'язку з пониженням температури в Україні ми розпочали підготовку техніки до зимового періоду та різких снігопадів", – заявив він.

За його словами, наразі підготовано до зими 219 одиниць техніки, 20 тисяч тонн піску та 35 тисяч тонн солі.

У свою чергу, голова Львівської ОДА Олег Синютка забов'язав комунальників ввести чергування на тих ділянках, де в зв'язку з несподіваним снігопадом можуть виникнути проблеми.

Нагадаємо, що Львівська міськрада виділила 10 мільйонів гривень підготовки міста до зими.

А у травні цього року львівські депутати підтримали петицію про відмову у Львові від використання піскосуміші. У влади міста вимагали: для посипання вулиць використовувати лише чисту сіль або знайти нешкідливі для взуття і лап тварин реагенти; на пішохідній частині використовувати лише механізоване прибирання; використовувати дрібні камінців, що вмерзають в сніг і створюють надійне зчеплення з підошвами взуття. 

Міськрада визначила першим етапом відмови від використання піскосуміші закупівлю нової снігоприбиральної техніки, на яку виділили 70 мільйонів. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: