Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Віктор Пінчук

Віктор Пінчук

Середа, 14 листопада 2018, 18:33

Пінчук відкрив у Львові центр надання допомоги новонародженим

Центр "Колиски надії" створили на базі Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 14 листопада, у Львові відкрили 34-й в Україні центр надання допомоги новонародженим "Колиски надії". Установу булостворено на базі львівського перинатального центру за допомоги благодійного фонду Віктора Пінчука.

"Я відчуваю певне почуття провини перед Львовом та львів'янами. Справа в тому, що це наш 34-й центр. Ми почали робити їх понад 12 років тому. І з того часу ми в усіх регіонах країни відкривали такі центри. Львів – це фактично остання область" – заявив Вітокр Пінчук.

Окрім того для відділення інтенсивної терапії новонароджених Львівського обласного клінічного перинатального центру Фонд Віктора Пінчука придбав медичну та комп'ютерну апаратуру на суму 6,47 млн гривень.

Нагадаємо, Львівський обласний перинатальний центр закрили на рекрнструкцію у 2013 році. Першу чергу центру урочисто відкрив 20 квітня президент Петро Порошенко, однак опісля виявилося, що заклад все ще не готовий приймати пацієнтів. Прийом породіль тут відновили з 22 червня.

А у травні виконувачем обов'язків головного лікаря перинатального центру став Ігор Потапов, головний акушер-гінеколог Львівської області, через те, що конкурсна комісія не змогла обрати директора КЗ ЛОР "Львівський обласний клінічний перинатальний центр".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: