Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

прибирання міста

прибирання міста

Вівторок, 20 листопада 2018, 10:10

На вулиці Львова виїхало 14 одиниць снігоприбиральної техніки

Сьогодні зранку у місті працювали 18 піскорозкидачів, які використали 257 куб.м піскосуміші.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Станом сьогодні на ранок до прибирання міста залучили 23 одиниці техніки, а для посипання тротуарів і доріг комунальники використали 10 тонн солі і 257 куб.м піскосуміші.

Зокрема, у Галицькому районі працювало 3 піскорозкидувачі, для посипання тротуарів і доріг використали 8 тонн солі і 28 куб.м піскосуміші; у Франківському районі – 3 піскорозкидувачі і 1 трактор та 2 тонни солі і 46 куб.м піскосуміші; у Залізничному районі – 3 піскорозкидувачі та 30 куб.м піскосуміші; у Шевченківському районі – 4 піскорозкидувачі і 1 трактор та 83 куб.м піскосуміші; у Личаківському районі – 2 піскорозкидувачі та 16 куб.м піскосуміші; у Сихівському районі – 3 піскорозкидувачі і 2 трактори та 54 куб.м піскосуміші.

Нагадаємо, у Галицькому районі Львова застосовуватимуть нові реагенти, пішуфіт і кальцій хлорид, на які витратили на 4 млн грн тендерних коштів.  

Наразі всю снігоприбиральну техніку перевили у режим чергування. За необхідності водії виходитимуть на роботу з самого ранку та у вихідні. Також, у Львові не вистачає близько 200 двірників. Поки що вони працюють позанормово та відповідають за декілька ділянок одночасно. 

Нагадаємо, з бюджету Львова виділять 1 500 000 грн на механізоване прибирання Шевченськівського району та 1 200 000 грн для Личаківського.

Також міськрада планує закупити техніку для прибирання міста на 70 млн грн.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.