Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Львів

Вівторок, 27 листопада 2018, 18:15

27 листопада: найпопулярніші запити у Google

Інформація про те, що українці найбільше шукали протягом цього дня.

Сьогодні, 27 листопада, українці найбільше шукали у пошуковику Google інформацію, що цього дня виповнюється 100 років від дня народження українського вченого Бориса Патона.

Борис Патон народився у Києві 27 листопада 1918 року, навчався у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», який в той час мав назву Київський індустріальний інститут. А від 1962 року очолює Національну академію наук України.

Батько Бориса Патона, вчений Євген Патон, у 1929 році організував у Академії наук України кафедру інженерних споруд, на базі якої у 1934 створив Інститут електрозварювання.

Також українців цікавила інформація, що Національний банк України попросив банки наповнити банкомати готівкою, щоб задовольнити можливе збільшення попиту населення на готівку.

Ці запити набрали понад 2 тисячі українців.

Також цього дня важливими новинами на Варіантах була інформація про те, що до 2020 року Львівська міська рада планує  збільшити кількість одиниць громадського транспорту, запровадити електронний квиток, оптимізувати маршрути та збудувати підземні паркінги у центрі міста. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.