Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

банк "Фінансова ініціатива"

банк "Фінансова ініціатива"

rbc.ua

П'ятниця, 30 листопада 2018, 15:53

Нацбанк забрав ліцензію на діяльність у банку "Фінансова ініціатива"

Національний банк вирішив відкликати банківську ліцензію ПАТ "КБ "Фінансова ініціатива".

Про це повідомила прес-служба Національного банку України.

Національний банк 28 листопада цього року прийняв рішення про відкликання генеральної ліцензії на здійснення валютних операцій ПАТ "КБ "Фінансова ініціатива".

Як наголосили у Нацбанку, цей банк недопустив працівників Нацбанку до проведення перевірки дотримання ним валютного законодавства, а також невиконував свої функції агента валютного контролю.

Зазначимо, банк "Фінансова ініціатива", який ще у 2015 році віднесли до категорії неплатоспроможних, продовжував обслуговувати клієнтів та отримувати у 2015-2018 рр. реєстри експортних митних декларацій своїх клієнтів за операціями, за якими відсутнє підтвердження надходження в Україну виручки за експорт продукції на мільярди гривень.

"Впродовж 2017-2018 рр. банк не виконував письмові вимоги Національного банку про надання документів, які б дали можливість підтвердити належне виконання банком функцій агента валютного контроля за операціями своїх клієнтів, та не допустив уповноважених працівників Національного банку до проведення виїзної перевірки", – пояснили у Нацбанку.

Нагадаємо, нещодавно Національний банк відніс АТ "ВТБ Банк" до категорії неплатоспроможних.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.