Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

поліція

поліція

lv.npu.gov.ua

Понеділок, 3 грудня 2018, 11:50

У Львові засудили організаторів грального бізнесу

отримали 5 років умовного позбавлення волі  із сплатою штрафів у 187, 255 та 289 тисяч гривень та конфіскацією майна.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівської області.

Правоохоронці припинили діяльність злочинної організації, учасниками якої на території міста Львові впродовж вересня 2016 – березня 2017 року було налагоджено діяльність мережі гральних закладів.

Поліцейські встановили причетність до їх діяльності чотирьох організаторів - мешканці Києва, Київської області, Кривого рогу і Львова та які для їх безперебійного функціонування винаймали львів’ян у якості адміністраторів та працівників гральних закладів. В цілому доведено причетність до діяльності підпільних закладів 21 особи. 

Незаконні заклади розташовувались у Шевченківському та Сихівському районах Львова.  Їх діяльність приховувалась, вхідні двері постійно закривались, здійснювалось зовнішнє відео спостереження, а також проводився так званий «фейс контроль» для обмеження входу будь - яких випадкових гравців.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили більше 100 одиниць грального обладнання разом із моніторами, засобами зв’язку та інші пристрої, документами про облік і звітність, в яких зафіксовано рух коштів, що надходили від гравців. Після викриття у незаконному бізнесу,  за деякий час злочинці спробували відновити діяльність гральних закладів, однак були викриті повторно. 

Слідчими за процесуального керівництва прокуратури області усім учасникам злочинної організації повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28 – ч. 1 ст. 203-2 КК України та обвинувальний акт скеровано на розгляд районного суду м.Львова.

Організатора  суд засудив до 5 років позбавлення волі (умовно) та штрафу в розмірі 255 тис.грн. з конфіскацією його автомобіля Hyundai IX35, 2010 року випуску.

3-х його співорганізаторів засуджено до 5 років позбавлення волі (умовно), з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов'язків строком на один рік,  сплатою штрафу у розмірах у 187, 255 та 289 тисяч гривень та із конфіскацією майна одного із співорганізаторів, зокрема автомобіля Kia Ceed, 2007 р.в. та належному йому частини квартири;

Ще 17-м учасників злочинної організації (виконавців), суд засудив  до 5 років позбавлення волі (з іспитовим строком на один рік) кожного.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.