Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

www.image.tsn.ua

Понеділок, 2 квітня 2012, 10:57

У парламент проходять лише 5 партій - дані соцопитування

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися у березні 2012 року, 21,3% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за Партію регіонів, 20,9% – за Батьківщину, 9,9% - за Фронт змін , 7,4% – за Комуністичну партію, 7,2% – за партію УДАР В.Кличка. Такими є результати дослідження, проведеного в березні Соціологічною групою «Рейтинг».

Не пройшла б 5% бар'єру партія «Свобода», за неї проголосували б лише 4,3% .

2,7% виборців підтримали б Громадянську позицію, 1,5% – Народну партію. Близько 1% виборців підтримали б Європейську партію України, Українську соціал-демократичну партію (Партію Н.Королевської «Україна – Вперед!») та Нашу Україну.

Решту партій підтримують близько 4%, не визначились з вибором – 17,7%.

Соціологи зазначають, що порівняно з лютим дещо зросли рейтинги Батьківщини (з 19,6 до 20,9%) та Партії регіонів (з 18,2 до 21,3%). Позиції останньої покращились не в останню чергу через поглинання Сильної України С.Тігіпка. Це дозволило Партії регіонів з мінімальним відривом очолити партійний рейтинг.

На цьому тлі погіршились показники Фронту змін (з 11,2 до 9,9%). Можна припустити, що на це вплинуло обговорення об'єднання партій Фронт змін та Батьківщини на базі останньої. Варто нагадати, що згідно з результатами лютневого дослідження Соціологічної групи «Рейтинг», прихильники Фронту змін таке об'єднання сприймають значно гірше (лише 75% готові вже підтримати єдиний список), ніж прихильники Батьківщини (90%).

Зазначимо, за даними «Рейтингу», якби вибори до Верховної Ради України відбувалися у березні, то 42% опитаних однозначно взяли б у них участь, ще 33% скоріше взяли б участь.

Опитування проводилось 15 – 26 березня 2012 р. Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3%, для значень близьких до 5% - не більше 1%

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.