Новини

Комуналка

Через потепління опалювальний сезон на Львівщині можуть відтермінувати

Через потепління опалювальний сезон на Львівщині можуть відтермінувати

vgolos.com.ua

Через потепління опалювальний сезон на Львівщині можуть відтермінувати

Середа, 17 жовтня 2012, 15:48

Органи місцевого самоврядування мають право відтермінувати запуск систем теплопостачання в області через суттєве потепління в регіоні.

Про це з посиланням на начальника головного управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації Ігоря Цейтліна повідомляє прес-служба Львіської ОДА.

 «Це дасть змогу суттєво зекономити теплову енергію, що є одним із основних пріоритетів діяльності комунальних підприємств і одним із основних завдань, які поставлені державою перед виконавчою владою та органами місцевого самоврядування», - про це сказав начальник головного управління ЖКГ Львівської облдержадміністрації Ігор Цейтлін.

Ігор Цейтлін також додав, що при подальшому зниженні температури невідкладно розпочнеться подача теплової енергії у будинки області.

Нагадаємо, 12 жовтня 2012 року голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк підписав Розпорядження, згідно з яким передбачено розпочати опалювальний сезон не пізніше 15 жовтня 2012 року, але через покращення погодних умов раніше було прийняте рішення про те, що подачу тепла у Львові призупинятимуть на день через покращення погоди.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.