Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

центр зайнятості

центр зайнятості

Вівторок, 11 грудня 2018, 12:57

Львівський центр зайнятості організував семінар для осіб з інвалідністю

У Львові відбувся семінар "Особливості техніки пошуку роботи для осіб з обмеженою працездатністю", який організував Львівський міський центр зайнятості.

Про це повідомляє прес-служба Львівського міського центру зайнятості.

6 грудня, у рамках тижневика Міжнародного дня інвалідів, в приміщенні Міжрегіонального реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю "Галичина"  відбувся cемінар "Особливості техніки пошуку роботи для осіб з обмеженою працездатністю".

Як заявила провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Львівського міського центру зайнятості Юлія Онисько, метою заходу стало ознайомлення осіб з інвалідністю з особливостями працевлаштування у сучасних умовах та подолання перешкод при працевлаштуванні.

У програмі заходу обговорювалось питання як потрібно себе презентувати роботодавцю. Слухачі, котрі отримують фах кухаря, флориста та перукаря мали змогу ознайомитись з реаліями ринку праці Львова, а також було надано вичерпну інформацію про те, як службою зайнятості надаються послуги населенню, зокрема особам з інвалідністю. 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: