Новини

Інфраструктура

Антимонопольний комітет зафіксував антиконкурентні дії Львівської міськради

Антимонопольний комітет зафіксував антиконкурентні дії Львівської міськради

advocat-cons.info

Антимонопольний комітет зафіксував антиконкурентні дії Львівської міськради

Понеділок, 23 квітня 2012, 15:10

Львівське обласне територіальне відділення АМКУ зафіксувало антиконкурентні дії Львівської міськради на ринку телекомунікаційних послуг.

Колегія Львівського територіального відділення АМКУ надала обов'язкові для розгляду рекомендації: змінити Ухвалу Ради від 23.10.2008 №2141 шляхом приведення у відповідність до статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зокрема, встановити розмір внеску пайової участі замовників, які мають намір щодо забудови земельної ділянки у розвитку інфраструктури населеного пункту у залежності від загальної кошторисної вартості будівництва об'єктів.

Таке рішення було ухвалено на підставі заяви Української асоціації операторів зв'язку «Телас».  

З'ясувалося, що відповідно до ухвали Ради від 23.10.2008 №2141 встановлено фіксований інвестиційний внесок при будівництві/встановленні однієї базової станції стільникового зв'язку у розмірі 30 тис. грн., безвідносно до кошторисної вартості будівництва. У своєму рішенні Львівська міська рада керувалася постановою Кабінету Міністрів України від 24 січня 2007р. №40, яка втратила чинність.

Відділення встановило, що у діях Львівської міської ради містяться ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування, які можуть призвести до обмеження конкуренції на ринку телекомунікаційних послуг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.