Новини

Новини

УЄФА презентував дизайн квитків на «Євро-2012»

УЄФА презентував дизайн квитків на «Євро-2012»

images.unian.net

УЄФА презентував дизайн квитків на «Євро-2012»

Понеділок, 23 квітня 2012, 15:13

На полі НСК «Олімпійський» у Києві один з керівників УЄФА Мартін Каллен, президент Федерації футболу України Григорій Суркіс та керівник Організаційного комітету «Євро-2012» в Україні Маркіян Лубківський презентували дизайн квитків.

Дизайн квитка має як українські, так і польські національні елементи. Серед іншого, на квитку буде зазначено ім'я людини, яка його замовляла. За правилами, одна людина могла замовити 4 квитки.

На вході на стадіони, де відбуватимуться матчі Євро-2012, стюарди не будуть звіряти прізвище, вказане на перепустці, з документами, які має вболівальник. Разом з тим, така перевірка буде вибірковою, зокрема, показати документи попросять у разі, якщо людина викличе у стюарда якісь сумніви. У такому разі, якщо у працівника стадіону будуть підстави не пропустити певну особу на матч, їй відмовлять у допуску, - зазначив М. Лубківський.

Квиток має декілька ступенів захисту, зокрема, голографічний захист та окремий код на зворотньому боці. «Підробити його практично неможливо», - зазначив М. Лубківський.

Мартін Каллен відмовився назвати усі захисні заходи, аби потенційні підробники не змогли скопіювати перепустку на матчі.

Квитки були надруковані в Португалії та Австрії.

Джерело: УНІАН

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.