Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

авто

авто

Четвер, 3 січня 2019, 18:02

Діль придбає у львівського підприємця позашляховик за 309 тисяч

Управління безпеки міста Львівської міської ради придбає легкове авто в Олега Шумова за 309 тис грн.

Про це йдеться на сайті публічних закупівель ProZorro.

Управління безпеки міста Львівської міської ради провело тендер у системі ProZorro на легковий автомобіль. Початкова вартість закупівлі становила 320 000 грн, а термін надання послуг – до 31 січня 2019 року. 

Аукціон стартував 27 грудня, на нього подалиися троє учасників: ТзОВ "Інженіринг-Аналітика", ТОВ "Гард" та Олег Шумов, які запропонували надати управлінню позашляховик за 320 000 грн, 315 000 грн і 309 800 грн відповідно. Переможцем обрали Олега Шумова.

 

 

За даними порталу YouControl, Олег Шумов зареєстрований як ФОП у Львові з 2003 року та займається роздрібною торгівлею уживаними товарами в магазинах.

Додамо, з 1 листопада у Львові працюють 5 інспекторів, які отримали право штрафувати власників авто. Упродовж жовтня кандидати на ці посади залишали на машинах лише записки з попередженнями, щоб водії звикли до нової системи. 

Надалі кількість інспекторів з паркування у місті збільшиться. Львівська міськрада повідомляє, що найближчим часом оголосить додатковий конкурс на цю посаду. У вересні до відділу з інспектування планували набрати 20 осіб.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.