Новини

Фото

Мультиплікаційна хірургія у Львівському ОХМАТДИТІ

Мультиплікаційна хірургія у Львівському ОХМАТДИТІ

Мультиплікаційна хірургія у Львівському ОХМАТДИТІ

Четвер, 18 жовтня 2012, 18:50

Вчора, 17 жовтня, у Львові відбулася презентація відремонтованого та розмальованого художниками другого хірургічного відділенні Львівської обласної дитячої клінічної лікарні.

 

У відділенні зробили ремонт, замінили вікна та двері, оновили палати. Та, що найважливіше, розмалювали стіни кадрами із діснеєвських мультиків.

"Ми зупинилися на Волт Діснеї тому, що вони достатньо кольорові й подобаються дітям. Працювали і зранку, і в обід, і ввечері", – розповідає одині художників Олег Ярмолюк.

Відділення на час ремонту та художніх робіт роботи не припиняло, оскільки пацієнти, які потребують лікування були постійно. Більшість із них мають постільний режим, проте старалися хоча б трошки вискочити на коридор і подивитись, як працюють художники, яких загалом було четверо.

"Фарби запаху не мають і є екологічно чистими, тому можна було працювати і під час роботи відділення", – пояснює Олег Ярмолюк.

Під часа презентації відділення маленьким пацієнтам також подарували м'які іграшки, розмальовки та інші цікаві дрібнички.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.