Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Партія регіонів

Відбулося засідання Координаційної ради ЛОО ВМГО «Молоді регіони»

Відбулося засідання Координаційної ради ЛОО ВМГО «Молоді регіони»

Прес-служба Партії регіонів

Понеділок, 23 квітня 2012, 16:26

Відбулося засідання Координаційної ради ЛОО ВМГО «Молоді регіони»

21 квітня відбулося розширене засідання Координаційної ради Львівської обласної організації ВМГО «Молоді регіони». Про це повідомила прес-служба ЛОО Партія Регіонів.

«Молоді Регіони» вирізняються вмінням оптимально і конструктивно використовувати свій власний час. Такий підхід давно став незмінним правилом, тому протягом дня молоді лідери Львівщини зробили дуже багато: підвели підсумки по проекту «SMART START»; провели психологічне тестування кандидатів на керівні посади; ознайомилися із «Ідеологічними засадами діяльності та програмою розвитку»; затвердили важливі документи, серед яких: «Кодекс моралі» та «Функції голови осередку»; провели відео зйомки для мотиваційних фільмів і отримали натхнення для нових звершень.

Петро Іванович Писарчук, голова ЛОО Партія Регіонів, народний депутат України у своєму виступі відзначив: «Пройшов лише рік, як молодіжка повністю оновилася і почала розвиватися практично з нуля. І сьогодні ми бачимо великі зрушення, вагомі результати: кількість членів постійно збільшується; постійно проводяться різні заходи, реалізуються проекти. І вся ця ваша щоденна робота заслуговує на щиру подяку не тільки від Партії Регіонів, а й від мешканців Львівщини».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.