Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Транспорт

Влада Львова може розірвати договір з перевізником «Міра і К»

Влада Львова може розірвати договір з перевізником «Міра і К»

portal.lviv.ua

Понеділок, 23 квітня 2012, 17:04

Влада Львова може розірвати договір з перевізником «Міра і К»

Управління транспорту і зв'язку Львівської міськради може розірвати договір з перевізником ТзОВ «Міра і К», оскільки той  продовжує порушувати затверджену схему руху маршруту №7, заїжджаючи на проспект Свободи, – повідомила прес-служба Львівської міськради.

Під час спілкування з водіями і на прохання пред’явити схему руху водії показують затверджену схему, що передбачає рух від вул. Під Голоском через просп. Чорновола - вул. Підвальна (в обидва напрямки) - вул. І.Франка і далі по маршруту через район Нового Львову на Сихів.

Однак, на трафаретах автобусів, що обслуговують цей маршрут є назва вул. Чигиринської як однієї з кінцевих. На запитання працівників управління, за чиєю вказівкою водії рухаються з порушенням схеми руху, отримано відповідь, що таке рішення прийняли водії. Крім того, в шляховому листі не зазначено маршруту руху, зокрема, кінцевих зупинок.

Управління транспорту розглядає цей факт, як достатню підставу для розірвання договору з перевізником «Міра і К», відповідно до якого обслуговується 10 маршрутів.

Листи про порушення з проханням перевірки підприємства відправили у Головавтотрансінспекцію і ДАІ.

Нагадаємо, ТзОВ «Міра і К» обслуговує такі маршрути: 7, 8, 11, 12, 14, 25, 27, 33, 35, 40.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.