Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Ліві (КПУ, СПУ ін.)

Комуністи відкрили пам'ятник Леніну в Красноармійську

Комуністи відкрили пам'ятник Леніну в Красноармійську

ua.proua.com

Понеділок, 23 квітня 2012, 17:21

Комуністи відкрили пам'ятник Леніну в Красноармійську

Сьогодні Донецький обком Комуністичної партії відкрив пам'ятник Леніну в м. Красноармійськ Донецької області. Про це повідомила прес-секретар Донецького обкому КПУ Альона Волинець.

«Це перший пам'ятник Володимиру Іллічу, що відкрився в нашій області за всі роки незалежності України. Колись Донецький обком КПУ встановлював лише невеликі погруддя в селах», - сказала вона.

Ініціатором встановлення пам'ятника Леніну виступив перший секретар Красноармійського міського комітету Комуністичної партії Денис Михайлов. Він же взяв на себе основні фінансові витрати на його створення та встановлення.

У церемонії відкриття монумента взяв участь перший секретар ЦК КПУ, керівник фракції комуністів у Верховній Раді Петро Симоненко.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради прийняли ухвалу «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території міста Львова» у квітні минулого року. Як зазначено в ухвалі, рішення прийнято через «можливість розповсюдження у місті Львові символіки неіснуючої тоталітарної держави». Ухвала забороняє використовувати символіку на території міста, розміщувати її на будівлях державних установ та комунальних підприємствах, а також використовувати її під час масових заходів.

Джерело: Українські новини

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.