Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Ірина Фаріон

Вівторок, 15 січня 2019, 15:45

Фаріон увижається в обрисах Кошулинського новий Ісус

Ірина Фаріон

Ірина Фаріон вважає, що президентом України має стати Руслан Кошулинський.

Про це повідомила викладачка НУ "Львівська політехніка та членкиня ВО "Свобода" Ірина Фаріон під час свого інтерв'ю виданню "Золочів.нет".

"Я просто знаю, що якщо ми не оберемо президента-націоналіста, то далі відкинемо розвиток країни років на 50. Ми маємо орієнтуватися на сусідню країну, яка називається Польща. Польща свого часу обрала націоналістичну владу і семимильними кроками рухається у глибину і своєї культури, і своєї історії, і питомої економіки... Нам не потрібні слабкі християни. Тих 12, які були при Христові не всі були сильні, були й слабкі. Яскравий приклад – це Тома і Юда. Не ставаймо Томами, не ставаймо Юдами. Не зробімо навіть того, що зробив апостол Петро, а потім виправлявся.

Ми маємо можливість не зробити помилки тепер, на тих виборах, проголосувавши поки що за того, який здається, що він у меншості. Їх тоді християн було дуже мало, але ніхто не може дати собі раду з ідеологією християнства вже понад 2 тисячі років. І ніхто нас, українців, не змусить відступитися від ідеї любови до ближнього. А ближній це той, що подібний до мене. Вибачте, але до мене не подібен: ні Порошенко, ні Тимошенко, ні Зеленський, ні Вакарчук, ні всі інші" – розповіла Ірина Фаріон.

Фаріон також вважає, що в випадку перемоги на виборах Володимира Зеленського, з України "буде сміятися цілий світ".

"Комік яко президент буде тільки в трагікомічному суспільстві. Якщо суспільство трагікомічне, якщо суспільство мислить категоріями дегенератів, а це яскравий представник дегенератства, то воно заслуговує на коміка. Тоді з того суспільства дійсно буде сміятися цілий світ. Суспільство не хоче пізнавати правду. Воно сміється разом з дегенератом Зеленським, воно піє разом зі ще одним на прізвище Вакарчук" – додала Фаріон.

Нагадаємо, у грудні в авторській програмі "В гостях у Дмитрія Гордона" відомий український бізнесмен, колишній голова Дніпропетровської ОДА та керівник комісії партійного контролю "Українського об'єднання патріотів – Укроп" Ігор Коломойський зазначив, що ВО "Свобода" повністю себе дискредитувала як політична партія.

Додамо, у жовтні 2018 року ВО "Свобода" висунула кандидатом в президенти Руслана Кошулинського. У підтримку його кандидатури на наступних президентських виборах виступили також "Правий Сектор", ОУН, КУН та "С14". Натомість "Національний Корпус" обурився маркуванням Руслана Кошулинського як єдиного кандидата від націоналістичного табору.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.