Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Спорт

У львівському аквапарку "Пляж" травмувалася 5-річна дитина

У львівському аквапарку "Пляж" травмувалася 5-річна дитина

www.swimming-pool.vitava.com.ua

Понеділок, 23 квітня 2012, 17:49

У львівському аквапарку "Пляж" травмувалася 5-річна дитина

У львівському аквапарку "Пляж" травмувалася 5-річна дівчинка - із забоєм головного мозку дитина потрапила до лікарні, де пробула в реанімації три дні.

Батьки дитини стверджують, що винні у нещасному випадку працівники аквапарку, які не достатньо ретельно прибирають, а тому дитина і послизнулася на мокрій плитці.

«У неділю, 15 квітня, ми разом з двома дітьми пішли до аквапарку, --розповіла львів'янка Анна Доля. -Ми купалися у басейні, а наша 5-річна донька йшла по плитці біля нього, вона послизнулася і впала. Потім дитина піднялася, покупалася у басейні, говорила з нами, а хвилин за 15 почала скаржитися на біль. Ми звернулися до медпункту, де дитині
приклали лід до голови».

Проте дівчинці не полегшало. За деякий час вона почала втрачати свідомість, не впізнавала батьків.

«На наше прохання викликати швидку працівники аквапарку перелякалися і не захотіли цього зробити, - каже Анна Доля. - Я сама просто видерла телефон в одного з них і викликала швидку».

Дитину доправили до лікарні, де їй встановили діагноз - забій головного мозку. Зі слів матері, дівчинка три дні перебувала у реанімації.

Інформацію про те, що в закладі травмувалася дитина, підтвердили працівники аквапарку. Олександра Сулімова, помічник керівника аквапарку "Пляж", повідомила, що дівчинка впала на східцях дитячого басейну, уже безпосередньо у воді, та вдарилася головою. Мати разом з дитиною звернулися до медпрацівника, а згодом, коли вийшли на прохідну, дитина почала плакати.

«Наші працівники відразу викликали швидку допомогу, о 16.20 було зафіксовано виклик, швидка прибула через 17 хвилин, і дитину відвезли до 8 лікарні. Медики повідомили, що є підозра на струс мозку, але стан дитини задовільний», - розповіла Олександра Сулімова та зазначила, що батькам дитини оформили страхівку.

Що ж до прибирання, пані Сулімова зауважила, що сходи та територія біля дитячого басейну оброблені спеціальною речовиною, яка гальмує рух: «Завдяки цьому покриттю кахель стає неслизьким і на ньому неможливо послизнутися».

Попри те, батьки травмованої дитини кажуть: якщо в аквапарку не визнають своєї вини, вони готові позиватися до суду.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли в аквапарку «Пляж» травмуюються відвідувачі.

Зазначимо, що керівником аквапарку «Пляж» є депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Адріян Гутник.

Джерело: «Expres.ua».

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.