Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Віталій Стець

Віталій Стець

dbr.gov.ua

П'ятниця, 1 лютого 2019, 14:15

ДБР Львівщини представили підсумки роботи за 2 місяці

Із 525 кримінальних проваджень Державне Бюро Розслідувань надіслало до суду з обвинувальними актами лише 28 справ.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Державне Бюро Розслідувань, як орган досудового рослідування розпачав свою роботу 27 листопада 2018 року.

"На сьогоднішній день територіальне управління ДБР працює у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській та Волинській області. На сьогоднішній день у нас немає оперативних підрозділів" – заявив в.о. директора територіального управління ДБР у Львівській області Віталій Стець.

За його словами, слідчі Львівського територіального ДБР здійснюють досудове розслідування у 525 кримінальних провадженнях. Із них 421 були передані за підслідністю з інших правоохоронних органів. Близько 50% справ пов'язані з можливим вчиненням злочинів зі сторони представників правоохоронних органів, інша половина стосується військових злочинів і лише 7 кримінальних проваджень інкриміновані суддям.

"За 2 місяці роботи ми скреували до суду з обвинувальними актами 28 кримінальних проваджень. По 32 справам було оголошено підозру. 5 осіб були затримані на гарячому під час хабаря" – додав Стець.   

ДБР не є чисто антикорупційним органом, воно здійснює досудові розлідування стосовно вчинення злочинів топ-чиновниками, які не стосуються корупції у великих масштабах. До категорії таких чиновників входять президенти, повноваження яких зкінчились, народні депутати, міністри та інші високопосадовці. Також ДБР може всети справи, які стосуються правоохоронців та військовослужбовців (окрім вищого офіцерського складу).

На сьогоднішній день у структурі ДБР працює 25 слідчих, які розподілені на 5 областей. У майбутньому планується збільшення штату та поширення служби по іншим регіонам України.

Нагадаємо, 22 грудня 2018 року у Львові відбулася нарада за ДБР за участю директора ДБР Романа Труби. 

Віталія Стеця призначили на посаду заступника керівника Львівського територіального управління Держбюро розслідувань у вересні 2018 року. 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.