Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Колесніков хоче, щоб Олімпійське селище в Карпатах будував бізнес

Колесніков хоче, щоб Олімпійське селище в Карпатах будував бізнес

enews.in.ua

Вівторок, 23 жовтня 2012, 11:12

Колесніков хоче, щоб Олімпійське селище в Карпатах будував бізнес

Віце-прем'єр-міністр – міністр інфраструктури України Борис Колесніков  вважає, що до розбудови Олімпійського селища в Карпатах має долучитися бізнес.

 

«Ми хотіли б, щоб бізнес брав участь у якому плані – всі готелі; олімпійське село має побудувати бізнес. Тобто роль держави в Карпатській олімпіаді – це автомобільні дороги, залізниці у гірський район – те, що залишиться для держави назавжди», –  заявив він 22 жовтня у ефірі телеканалу «Донбас».

За словами Колеснікова, це буде курорт зі світовою славою.

«Це зовсім інші гроші у порівнянні з Австрією, Швейцарією, та сім'я з середнім достатком зможе дозволити собі зимовий відпочинок тут», - сказав Борис Колесніков. Крім того, проведення у Карпатах зимової Олімпіади 2022 року дозволить створити у регіоні нові робочі місця. «Найголовніше, 100 тисяч чоловік отримають там роботу у туристичному бізнесі. Це того варте», – відзначив Колесніков.

Зимова Олімпіада проходитиме у 2022 році, розгляд заявок від країн, які бажають провести цей захід, відбудеться в 2014 році.

«Щоб отримати право проведення Зимової олімпіади в Україні, через два роки у нас повинен бути максимальний набір аргументів для цього», – відзначив Колесніков.

Нагадаємо, під час брифінгу, що нещодавно відбувся у Кабінеті Міністрів України, вiце-прем'єр-мiнiстр наголошував, що у рамках підготовки України до права претендувати на проведення Олімпіади-2022 Мінінфраструктури побудує дві дороги у напрямку олімпійських селищ, де проходитимуть змагання. «Найбільш видовищні змагання пройдуть у Львові. Аеропорт вже є, частина доріг також є, залізничне сполучення із гірськими курортами і високоякісне автомобільне сполучення – от все, що треба зробити», - відзначив тоді Борис Колесніков.

Джерело: Львівська ОДА

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.