Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

кінотеатр Львів

кінотеатр Львів

Вівторок, 12 лютого 2019, 13:41

Українські кінотеатри та клуби облаштують протидимним захистом

Також експерти планують встановити гранично допустимий проміжок часу евакуації, який досі не зазначений в ДБН.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України.

Згідно із запропонованими змінами до ДБН щодо закладів культури та дозвілля у культурно-видовищних та дозвільних громадських закладах, зокрема, театрах, кінотеатрах, музеях, клубах тощо, окрім обов'язкового облаштування автоматичних систем пожежогасіння, потрібно також облаштовувати системи протидимного захисту.

"Сьогодні у чинних ДБН прописана обов'язковість влаштування лише систем протипожежного захисту. Своєчасне попередження людей та захист від впливу диму під час евакуації є надважливим. Експертні оцінки говорять, що робота систем протидимного захисту може мінімізувати на 10% можливість виникнення аварійних ситуацій під час пожежі" – заявив заступник Міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Крім того, він зазначив, що зараз у будівельних нормах не передбачені вимоги щодо часу евакуації із закладів культури та дозвілля у складі багатофункціональних комплексів. Тому в оновлених ДБН також пропонується зазначити ці вимоги щодо розрахунків гранично допустимого проміжку часу евакуації, що має значно зменшити кількість можливих травм при евакуації.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.