Новини

Інфраструктура

Польща частково закриє кордони на час Євро-2012

Польща частково закриє кордони на час Євро-2012

фото tsn.ua

Польща частково закриє кордони на час Євро-2012

Вівторок, 24 квітня 2012, 10:06

Польська влада вирішила тимчасово, на час проведення фінальної частини футбольного чемпіонату Європи 2012 року, відновити прикордонний контроль із державами-сусідами, що входять до Шенгенської зони. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Польщі Яцек Ціхоцький.

Введення контролю не ускладнить перетин польського кордону, - запевнив польський міністр.

Польська прикордонна служба планує під час Євро-2012 вибірково контролювати осіб, які приїжджатимуть до Польщі з інших держав Шенгенської зони.

Вибірковий контроль здійснюватимуть мобільні групи прикордонників, котрі перевірятимуть документи в осіб, які перетинають кордон з Німеччиною, Чехією, Словаччиною та Литвою з 4 червня до 1 липня 2012 року.

МВС Польщі пояснило необхідність тимчасового відновлення контролю на кордоні намірами не допустити в'їзду в країну осіб, котрі можуть становити загрозу для безпечного проведення «Євро-2012».

Міністерство нагадало, що громадяни Євросоюзу та держав Шенгенської зони для перетину польського кордону повинні мати при собі посвідчення особи або паспорт, а громадяни інших держав, крім паспорту, візу або інший документ, що надає право на перебування у Польщі.

Польська прикордонна служба очікує приїзду до Польщі на «Євро-2012», матчі якого відбуватимуться у чотирьох польських та чотирьох українських містах, від 500 тис. до 1 млн. уболівальників.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.