Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівські маршрутки

львівські маршрутки

П'ятниця, 15 лютого 2019, 12:48

Міськрада продовжує перевіряти приватних перевізників щодо якості перевезень

Цього разу працівники управління транспорту перевірили близько 40 автобусів.

Про це повідомиляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні, 15 лютого, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради заслухали інформацію щодо проведення управлінням транспорту перевірок на міських автобусних маршрутах.

Загалом перевірено близько 40 автобусів. Наступного тижня роботу буде продовжено. За словами в.о. міського голови Львова Геннадія Васьківа, перевірки будуть проводити доти, поки ситуація в громадському транспорті не зміниться на краще.

"Було перевірено близько 40 автобусів на трьох маршрутах, складено три акти на усунення недоліків, також ми оформляємо протоколи на притягнення до штрафних санкцій за інші порушення. Наступного тижня ми продовжимо перевірки, будемо перевіряти санітарний стан ззовні та в салонах автобусів" – заявив заступник начальника управління транспорту Ігор Собенко.

Нагадаємо, 8 лютого, Львівська міськрада оштрафувала 3 приватних перевізників на 16 маршрутах.

Додамо, що у Львівських автобусах можуть з'явитися контролери та можливість безготівкової оплати. 

Окрім цього АТП № 1 введе в обіг квитки для автобусів з захисною голограмою.

Як писали  Варіанти раніше, з 1 лютого у Львові вартість проїзду в автобусному транспорті Львова становить 7 грн. Також відтепер пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ої групи їздитимуть безкоштовно у всьому міському громадському транспорті.

Зазначимо, 26 листопада на громадських слуханнях у міській раді громада не підтримала пропозицію підняти ціну на проїзд у маршрутках. Однак міськрада заявила, що готова збільшити тариф на проїзд у громадському транспорті Львова лише за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів.

У жовтні минулого року львівські перевізники заявили, що вимагають негайно підняти вартість проїду у маршрутках до 6,5 грн, а після обговорень встановити тариф за проїзд у 9 грн.

Вартість проїзду у міських маршрутках востаннє піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн. А з 16 квітня підняли до 5 гривень ціну за проїзд у трамваях і тролейбусах міста.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.