Господь Бог підфраєрнув Дубневича

Господь Бог підфраєрнув Дубневича

олександр ковальчук,  23 жовтня 2012

Варіанти отримали безперечний доказ того, що влада та Партія регіонів усіма зусиллями підтримують братів Дубневичів на виборах до парламенту.

Пересвідчитися в цьому могли тисячі львів'ян, які цієї сонячної неділі затримались перед своїми телевізорами.

Саме у неділю, 21 жовтня, в ефірі Львівського обласного державного телебачення вийшов черговий випуск релігійно просвітницької програми «Спадщина» під назвою «Роздуми про віру кандидата в народні депутати Богдана Дубневича». Богдан Дубневич ділиться в ній своїми думками про Бога, віру, а також про те, чому саме Церква повинна йому допомагати у виборчій кампанії.

Не є, насправді, новиною те, що Державне обласне телебачення, підконтрольне голові Львівської ОДА, великому другу і партнеру братів Дубневичів – Михайлові Костюку, піарить кандидата-тушку, який закликає галичан не віддати жодного голосу Партії регіонів, а отже, голосувати за нього і опозиційні партії.

Сенсацію ж стала участь Дубневича саме в передачі «Спадщина», котра виходить на державному обласному телебаченні вже багато років завдяки підтримці та сприянню народного депутата України, голови Львівської обласної організації Партії регіонів Петра Писарчука.

І не знати цього Богдан Дубневич не міг, оскільки є людиною побожною, а відтак саме такі передачі він першочергово має шукати у телевізорі.

Хотілось би почути офіційні роз'яснення «опозиціонера» Дубневича щодо такої підтримки Партії регіонів його грішної душі. І коли ж він говорить людям правду: закликаючи не голосувати за Партію регіонів, чи розповідаючи про Бога за підтримки Партії регіонів?

P.S. Також сьогодні Варіанти повідомляли про те, що в поштові скриньки львів'ян розкладають листівки від Богдана Дубневича із пропозицією голосувати за «правильні партії».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.