Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

скотомогильник на Жовківщині

скотомогильник на Жовківщині

dei.lviv.ua

Середа, 20 лютого 2019, 13:18

Голову сільради притягнули до відповідальності через скотомогильник на Жовківщині

Голову села Боянець притягнули до адміністративної відповідальності через бездіяльність щодо ліквідації скотомогильника.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Сьогодні державний інспектор Ігор Ярема провів обстеження території біля села Боянець Жовківського району, де раніше знайшли несанкціоноване розміщення тваринних решток, та виявив, що котлован, де знаходились рештки тварин загорнутий, однак, біля нього знаходяться ще поодинокі відходи.

Саме тому, за невиконання розпоряджень Держекоінспекції, сільського голову села Боянець Василя Пограничного притягнули до адміністративної відповідальності через бездіяльність щодо ліквідації скотомогильника.

Зазначимо, ще у травні 2017 року його притягнули до адмінвідповідальності через скотомогильник на території села. Також у липні 2018 року екологи виявили перевищення норми забруднюючих речовин у 5,7 рази у ґрунтах поблизу села Боянець, де ще на початку липня виявили захоронення відходів тваринного походження.

Додамо, у червні 2016 року у рамках проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини", журналісти Варіантів встановили, що довкола костомельного заводу поблизу Жовкви закопують рештки тварин. Про це йдеться у публікації "Крематорій на свині", а також "Курячі ніжки Жовкви".

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.